Понедельник, 03 Августа 2009 г. 08:50 + в цитатник
Оригинал сообщения
Комментарии: комментарии

Жевнов зіграє зі «Спартаком»

Голкіпер «Москви» Юрій Жевнов, із-за травми пропустивши матч 16-го туру прем’єр-ліги з «Терек», повернеться в лад до зустрічі Кубка Росії зі «Спартаком», яка відбудеться 5 серпня .

У 28-річного голкіпера виявили рецидив старого ушкодження, і тренерський
Раскрыть пост

Футбол: Для Ромащенко матч з “Динамо” був рядовим

Понедельник, 03 Августа 2009 г. 00:50 + в цитатник

Повернувся в російський чемпіонат білоруський півзахисник Максим Ромащенко, у складі “Хімок” поступилися московському “Динамо” (0:2) у 16-му турі чемпіонату Росії, оцінив що відбулися в його відсутність зміни і сказав, що для нього зустріч з колишнім

Аршавін поучаствовал в розгромі «Глазго Рейнджерс»

Лондонський «Арсенал» в рамках турніру «Emirates Cup» розгромив шотландський «Глазго Рейнджерс» - 3:0.

Канонірів активно почали зустріч, вже на 2-й хвилині вийшли вперед: Фабрегас знайшов Аршавін у штрафному «Глазго», Андрій в свою чергу отпасовал на набегает

Вячеслав Малафеев: “Результат закономірний”

Вячеслав Малафеев: «Результат закономірний»

Воротар «Зеніта» В’ячеслав Малафеев прокоментував результат матчу 16-го туру з «Сатурн» (2:2), повідомляє кореспондент Sports.ru Анна Карпова.

«Гра сьогодні вийшла дуже цікавою: було багато забитих м’ячів і боротьби. Сподіваюся, глядачам

Футбол: Венгер вважає Аршавін виключним гравцем

Воскресенье, 02 Августа 2009 г. 16:50 + в цитатник

Головний тренер лондонського “Арсеналу” Арсен Венгер розраховує, що в новому сезоні значення Андрія Аршавін в грі “канонірів” стане ще більш суттєвим.

- Відмінність від попереднього сезону полягає в тому, що тепер Аршавін розуміє суть англійського

Непомнящий: В атаці потрібно майстерність

Головний тренер «Томі» Валерій Непомнящий після поразки від ЦСКА (2:3) в матчі 16-го туру прем’єр-ліги підкреслив, що гравцям його команди не вистачило майстерності.
«Після закінчення гри вболівальники подякували нас, кричали« молодці ». Мені теж нічого

Ігор Семшов: “У” Сатурна “з року в рік чудовий підбір футболістів”

Ігор Семшов: «У« Сатурна »з року в рік чудовий підбір футболістів»

Півзахисник «Зеніта» Ігор Семшов поділився очікуваннями від матчу 16-го туру прем’єр-ліги проти «Сатурна ».

« Як би команда ні виступала, легких ігор не буває. Кожен суперник, виходячи на поле, хоче домогтися

Футбол: “Челсі” пішов від поразки у матчі з “Редінг”

Воскресенье, 02 Августа 2009 г. 08:50 + в цитатник

Лондонський “Челсі” вирвав нічию на останніх хвилинах контрольної зустрічі з “Редінг”, що представляє другого ешелону англійського футболу.

На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь молодших за класом. Весь другий тайм “сині” провели в